כל מה שאתם רוצים לדעת על עולם השקעות הנדל"ן של WISER

שתי החברות הן חברות ציבורית ישראליות שנסחרות בבורסה בתל אביב. חברות אלו מפוקחות על ידי הרשות לניירות ערך, נהנות מממשל תאגידי, יש להן נציגי ציבור בדירקטוריון, הן מחויבות בדיווח מיידי ועדכני לציבור על אודות הפעילות שלהן/ תוצאות ההשקעה/ התפתחויות עסקיות ועוד. כל זאת, לצד נתון לא פחות חשוב > תוצאות ההשקעה שלהן לאורך השנים.

המנהלים עימם אנו משקיעים נחשבים למנהלים מקצועיים ביותר, זה הביזנס שלהם.

המנהלים מבצעים בדיקות עומק לקראת כל השקעה, ובכלל זה ניתוח המדינה, אזור ההשקעה, מקומות התעסוקה והבילוי, מרכזי הקניות ומוסדות החינוך, התשתיות, שיעור האבטלה, רמת ההכנסה, פוטנציאל הצמיחה של האזור ועוד. בנוסף, המנהלים עצמם משקיעים בכל עסקה הון אישי שלהם. במשך שנים רבות, הם זכו להצלחות גדולות ולא בכדי גופים מוסדיים כמו בנקים וחברות ביטוח משקיעים עימם.

במהלך השנה השלישית יש שתי אופציות:

אקזיט – משמע, קבלת סכום ההשקעה בתוספת רווחים.

REFINANCE  – מצב שבו מוחלפת הלוואת הבנייה בהלוואת משכנתה. בשלב זה, מוחזר למשקיעים חלק משמעותי מסכום ההשקעה בקרן, ולאחר מכן הקרן מחלקת דיבידנדים מדי כל רבעון עד לאקזיט.

כל משקיע מחזיק יחידות בקרן המחזיקה בפרויקט, ולכן כל משקיע הוא בעלים יחסי של הפרויקט.

כל מספר חודשים נפתחת קרן חדשה להשקעה (כאשר קרן אחת מסיימת את הגיוס, קרן חדשה נפתחת). חשוב לציין, כי כל העסקאות שבהן אנו משקיעים הן SOLD OUT והדרך היחידה להשקיע בהן היא באמצעות הקרן. בשנה ברוכה יש כ-8-6 עסקאות לכל היותר, ולכן מי שלא מתחייב להשקעה מראש לא יכול להצטרף.

השקעה משותפת מאפשרת לממש את הכלל הכי חשוב בהשקעות – פיזור! היכולת להשקיע באמצעות קרן מבטיחה פיזור של מספר השקעות שונות, ובכך מקטינה באופן משמעותי את הסיכון של השקעה בנכס בודד. יתרון נוסף הוא ביכולת ההשקעה עם גופים גדולים ואיכותיים שבדרך כלל עובדים עם גופים מוסדיים, כגון בנקים וחברות ביטוח. בדרך זו, ניתן גם להשקיע בפרויקטים איכותיים יותר.

השקעה בודדת חושפת את המשקיע לסיכון גבוה, שכן ההשקעה היא בנכס בודד.

אין התחייבות לתשואה! ניתן לבחון את העסקאות על פי ה-Track Record של מנהלי הקרנות שבהן Wiser משקיעה, היות וכל הנתונים חשופים כי המשקיעות הן חברות ציבוריות.

המלצתינו לא להצטרף להשקעות שבהן יש התחייבות לתשואה, היות ותשואה תלויה במשתנים רבים והתחייבות לתשואה אמורה להרים דגל אדום לגבי הגורם המבטיח, לכל משקיע מנוסה.

כבר עוזבים?

השאירו פרטים וקבלו במתנה את המדריך המלא “השקעות נדל”ן לא לעשירים בלבד” – חובה לכל משקיע!

*האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ השקעות או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים שלכל אדם. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי.